O mně - Jitka

20. dubna 2015 v 17:00 | Jitka |  Ostatní
Jmenuji se Jitka Jelínková. Už více než 13 let mne zajímá všechno neznámé a zdánlivě logicky neuchopitelné, prostě všechno mezi nebem a zemí. Začínala jsem sama, v době, kdy u nás ještě nebylo ani dostatek literatury a ani dostatečné povědomí o těch, kteří se esoterikou v jakémkoli smyslu zabývají. Se zvědavostí malého dítěte jsem zkoumala a zkoušela všechno, co jsem kde zjistila, zejména východní alternativy. Chtěla jsem vědět víc. V oblasti celé řady druhů Reiki a Shambally mne později vedla Evička Melzerová (Velká Chyška), hodně mě toho naučila. Patří jí můj velký dík. Díky ní jsem se naučila rozpoznávat a vnímat jednotlivé energie, nebo chcete-li vibrace podle kvallity a síly.

Mým dalším učitelem na cestě za poznáním je Oldřich Peterek (Plzeň), i jemu moc děkuji. Jeho semináře a přednášky o intuici, LVP, Thétě a zejména Přirozeném fungování těla, mne posunuly mnohem dál. Poznání o tom, jak funguje logika v těle, mne kromě Oldy naučila i anotomie, kterou jsem se učila v době, kdy jsem dělala kurz masáží. Proto teď vím, že je propojení těla a mysli důležité a funkční musí být celek, který pracuje v jednotě tak, aby byla zachována rovnováha.

Je pravda, že potkáváme ty, s nimiž máme něco společného. Proto jsem celou dobu potkávala řadu dalších úžasných lidiček, ale Eva a Olda mi pomáhali v mých těžkých dobách nejvíc a také mne vedli, i když každý po svém, na mé cestě za poznáním dál. V posledních letech jsem měla život vzhůru nohama (a právě ve všech směrek, takže zkušeností mám víc než dost), teď se cítím skvěle a začínám skládat svůj život tak, jak to má být, abycho ho konečně žila podle svého. Jde to, jen musíme chtít a uvědomt si všdechny souvislosti, které nám v tom brání.

V hlavě si teď promítám čím vším jsem prošla a co už vím z východních i západních alternativ. Proto si teď chvilku budu psát články na tomto blogu a uvidím, co z toho bude. Já vím, že to funguje. Kdo mě zná, ví, že se hned tak nevzdám svého snu a tím je, pomáhat lidem. A i když jsem snílek, přesto vím, že si na některé věci musím počkat, nevzdám to, protože život i lidi stojí za to. A možná právě vy najdete svou inspiraci v článcích na tomto blogu Mrkající

Krásné jaro, život podle svého a plno radosti vám přeje Jitka


p.s. odkaz přes zprávu autorovi funguje, takže když budete mít dotaz nebo nějaký podnět, ozvěte se. Jakmile budu mít chvilku, odpovím (pokud tam nezapomenete uvést svou mailovou adresu)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama