Prosinec 2015

Je to tak, jak to je

19. prosince 2015 v 19:57 | Jitka |  O životě
Šťastný, zdravý a úspěšný je jen ten, kdo ví co che a umí za svým cílem jít. Jen ten, kdo se nebojí, že udělá chybu, něco zapomene nebo nezvládne. Záměr, nebo chce-li naše chtění je to, co je naším hnacím motorem. To, že to někdy chvilku trvá, je obvykle náš blok, že si nevěříme.

Nejspíš mi dáte za pravdu, že když se na něco těšíme, nemůžeme se dočkat. Když je nám krásně, čas běží jak splašený.

Nehceme být nemocní a stárnout, přesto čas zastavit neumíme. V okamžiku, kdy nás něco bolí nebo si uvědomíme, že začínáme stárnotu, necháme se občas "nachytat" cílenou reklamou a kupujeme preparáty na klouby a pro hladkou pleť... Efekt bývá jen dočasný. Když přijde další novinka na trh, hurá pro ní. A zas to na chvilku funguje.

Ten, kdo chce být zdravý, šťastný a stále mladý musí myslet mladě. Nebát se novinek, techniky, být v obraze a nebát se měnit své myšlení. Dlouhověkost nespočívá v tom, že budu cvičit, odříkat se nezdravého a dodržovat zdravou výživu a brát jednu pilulku za druhou a pročítat příznaky různých chorob. Je to o tom cítit se šťastně, užívat si život třeba i s málem a být s těmi, které máme rádi. Je to tak, jak to je.

Má rada zní, užívejte si každý den, radujte se i z maličkostí, mějte stále v sobě víru v sebe sama a nevzdávejte se. Pokud se nemůžete zbavit stresu, strachu nebo obav, pomohu vám, stačí napsat přes zprávu autorovi. nezapomeňte uvést svůj email.


Přeji vám i vašim blízkým ty nejnádhernější Vánoce a hodně lásky, zdraví a štěstí, a také víry v sebe sama, aby ten příští rok byl pro vás jen samá krásná překvapení.