Splňte si svá přání

11. února 2016 v 17:30 | Jitka |  O životě
Ptáte se jak si splnit svá přání? Není to zas až tak těžké. Stačí se držet jen několika zásad a vůbec nezáleží na tom, čeho chceme dosáhnout.

Tak trochu mne zaujal název jednoho filmu : Nebát se a nekrást. Název se mi líbil a proto část jeho názvu použiji jako označení jedné ze zásad, a ta je nebát se. Obavy, strach až panická hrůzá roztáčí v naší hlavě myšlenky, které nám berou odvahu, snžují naše sebevědomí a berou vůli. Je nezbytně nutné zbavit se strachů, ať už pramení z naší zkušensti (nebo ze zkušenosti někoho blízkého). Strach doslova paralyzuje naši mysl tak, že nejsme schopni přemýšlet konstruktivně a dělat vše pro to, abychom dosáhli svého cíle. Vyhýbáme se pak tomu, co je třeba udělat a divíme se, že je vše jinak.

Zásada druhá, je vědět co chci. Změnit jde cokoli, jen musíme vědět čeho chceme dosáhnout. Jasný cíl je jasný teprve tehdy, když o něm nepochybujeme a dokola o něm nepřemýšlíme a to je právě tehdy, když nás neovlivňují právě vůbec žádné obavy.

Poslední zásadou je, věřit si. Naše sebevědomí zařídí, abychom prostě a jednoduše dosáhli všecho čeho chceme.

Všechno, co chceme je nadosah, ale jen pro ty, kteří si věří, vědí co chtějí a nebojí se. Neočekávejte splnění svých přání, jen si je prostě plňte Usmívající se
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama