Krása a láska

8. března 2016 v 20:48 | Jitka |  O životě
Krása ženy nespočívá jen v její fyzické kráse a mladosti, ale vyvěrá z jejího nitra. Je tím krásnější, čím víc je milována. Když sama vnímá lásku, pak ji přetváří v zázrak a je schopná nádherných a neuvěřitelných věcí. Dokáže vytvořit kouzlo domova, bezpečí a štěstí pro ty, které miluje.

Láska je tím, čím je, je prostě zázračná a umí druhé proměnit k nepoznání bez ohledu na pohlaví. I z tvrdých mužů se stávají milující bytosti, které chtějí, aby jejich partnerky byly šťastné. Rodiny, kde přebývá láska jsou šťastné a proto i děti, které vyrůstají v této harmonii jsou šťastné a zdravé.

O lásku je třeba pečovat a nenechat si ji protéct mezi prsty, nenechat si ji vzít ani ji ničit malichernostmi. Ti co ji mají, mají poklad, který je neocenitelný. Ti, kteří ji hledají se nesmí bát, protože strach a obavy ničí nejen krásu, ale i zdraví a proto se nesmí vzdát a dávat tak průchod svému zklamání. Láska dokáže změnit každého a každý může být milován. Ten, kdo chce potkat toho pravého partnera pro život ho může mít. Zbavte se minulých nezdarů, špatných vzpomínek a strachů a hledejte tu svou lásku.

Přeji všem kdo hledají, aby našli svůj poklad. Přeji krásné jaro ženám a přeji moudrost mužům, aby si uvědomili, že nejde jen o květiny, kdy "musí" svým partnerkám dávat květiny jen když mají "špatné svědomí" nebo když je právě MDŽ. Jde o mnohem víc, nebo míň? Někdy stačí jen pohled do očí nebo pohlazení a květina zvaná láska, rozkvete těmi nejkrásnějšími barvami.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 gogosen gogosen | Web | 8. března 2016 v 20:56 | Reagovat

krásně napsané a hlavně je to pravda...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama