Indiánský zvěrokruh

13. dubna 2016 v 13:53 |  Ostatní
Charaktery podle indiánského zvěrokruhu

22.12. - 19.01. sněžná husa - křišťál
Husy představují odhodlání a spolehlivost. Jsou nedůvěřivé, ctžádostivé a navenek působí nepřístupně

20.01. - 18.02. vydra - stříbro
Vydry berou život spíše jako hru, potíže překonávají s lehkostí. K životu potřebují svobodu. Jsou optimistické a společenské, snadno se seznamují, milují spravedlnost, ale jsou nedisciplinované.

19.02. - 20.03. puma - tyrkys
Lidé, kteří se narodili v totemu pumy jsou citlivé bytosti. Často utíkají do vlastního světa fantazie a druhé si idealizují, ti pak jejich důvěřivosti zneužívají. Když je ovšem zle, dokážou se o sebe dobře postarat.

21.03. - 19.04. červeý jestřáb - ohnivý opál
Jeřáb je sebevědomý a je to nezávislá osobnost. Milují vzrušení, dobrodružství a svobodu. Razí upřímnost za každé situace, přetvářku nenávidí. Neumí kompromsy a jsou netrpěliví.

20.04. - 20.05. bobr - chryzokol
Zrozenci Bobra symbolizují hojnost a vytrvalost. Jsou praktičtí, rozvážní, stojí nohama pevně na zemi. Nemají v oblibě náhlé změny a neradi riskují. Takovou paměť jako mají oni, jim ostatní mohou jen závidět.

21.05. - 20.06. jelen - mechový achát
Jedinci zrození v Jelenu jsou skvělí pozorovatelé se silně vyvinutou intuicí. Vyhýbají se konfliktům, raději před nimi utečou, ze všeho se vymluví. Mají potíže dotahovat, ale komunikaci zvládají na jedničku.

21.06. - 22.07. datel - karneol
Empatie a starostlivost, to jsou datlové. Umějí naslouchat, milují rodinu, rozdali by se a proto jsou často pro svou dobrotu zneužíváni.

23.07. - 22.08. jeseter - granát, železo
Jeseteři se nezaleknou žádné překážky, nebojí se riskovat. Jsou to vůdčí osobnosti se silnou vůlí. Vyznávají upřímnost, nemají rádi, když před nimi druzí něco tají nebo jim lžou. Občas přeceňují své síly a jsou vyčerpaní.

23.08. - 22.09. hnědý medvěd - ametyst
Medvědi spoléhají hlavně sami na sebe. Jsou samostatní, praktičtí a rozvážní. Mohou působit až lenivým dojmem, pro svou rozvahu nemilují změny.

23.09. - 23.10. havran - jaspis
Diplomacie a optimismus. Havrani se dobře cítí ve společnosti, v životě vyžadují volnost. Mívají potíže s rozhodováním a jsou lehce ovlivnitelní. Mají velké sklony k esoterickými vědám.

24.10. - 21.11. had - malachit, měď
Hadi jsou ambiciózní a moudří. Mají vynikající pozorovací schopnosti, nic jim neunikne. Nesnáší neupřímnost a zradu jen tak neodpustí. Cítí-li se v ohrožení, umí pořádně "kousnout".

22.11. - 21.12. jelen wapiti/sovy - obsidián
Symbolizují moudrost a pravdu. Jsou aktivní, houževnatí a snadno se učí. Mají mnoho zálib, rádi s ostatními diskutují. Pevně si stojí za svými ideály. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama