Zkušenosti

9. dubna 2016 v 18:51 |  Ostatní
Někteří z vás už pochopili, že změnit v životě jde prakticky cokoli. Otázka zní, zda víme co chceme. Pokud se vám to nedaří, pomohu vám.

Pár let zpět za mnou přišla paní V. s tím, že má bolestivý zelený zákal. Po dvou návštěvách u mne zjistila, že bolest oka zmizela a dokonce se zlepšilo její periferní vidění. Znovu začala mít radost ze života.

Pan R. se dostal do věku, kdy muži zvažují zda začít stárnout nebo najít nový smysl živoata. Měl to o to těžší, že se mu v jeho podnikání příliš nedařilo. Když jsme spolu probrali proč to tak je, za 14 dní volal celý nadšený, že získal zakázku, která mu vyhovovala jak z časových, tak i finančních podmínek.

Slečna S. měla problémy se zatuhlým krkem. Fyzických obříží bylo víc, proto přišla několikrát. Při poslední návštěvě mi sdělila, že jí lékaři léta doporučovali odstranění značně zvětšené krčí mandle. Ona nechtěla ani slyšet. Po pár měsících
se mandle vstřebala sama, aniž bychom ji řešili a zmizely i patní ostruhy. (Některé změny chtějí trochu trpělivosti, ani ostruhy na patní kosti nenarostou za týden Smějící se). ěteré změny jsou patrné prakticky hned. Záleží na tom, jak dlouho nás problémy tíží a čím vším jsme blokováni.

Pár lidiček přišlo řešit své problémy se zády, při masížích se člověk dověděl ledaco. Proto pan T. pochopil, že plotýnky nejsou o masáži, ale o změně myšlení a nastavení přirozeného fungování těla.

Psychické problémy, pramenící z bolestivé minulosti zavinily zlou závislost a návyk u pí V.. I tady se podařila změna a pí V. se vrátila zpět do života plná elánu a bez strachu z budoucnosti. Hledání životní cesty po silných otřesech je těžké, ale jde to.

Paní R. řešila problém se svým partnerem. Nerozuměli si a z počátku bylo těžké jí vysvětlit, proč jejich děti mají problémy s učením a svebevědomím. Vzájemně se ovlivňujeme více než si myslíme a nejvíce v rodině. Odstraněním příčiny se situace zlepšila a tlak v rodině pominul.

Nedostatečné sebevědomí přivedlo pí J.. Ten, kdo se sám podceňuje a je léta podceňován stále dokola řeší stejné situace a nemá sílu na to, změnit své myšlení a tím i svůj život. Přesto i tady se podařil velký krok vpřed. Spojení mezi naší nespokojeností a fyzickým nebo i psychickým zdravím je velmi těsné. Proto se změnu v oblasti sebevědomí se viditelně začaly ztrácet zdravotní obtíže.

Je to jen pár příkladů toho, že změnit jde prakticky cokoli, jen si musíme uvědomit co chceme změnit a proč a pokud to nejde, má to svou příčinu. Pomohu vám ji najít a odstranit a budete-li chtít a vědět, pak změníme co bude třeba.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama