Proč jsme nemocní

31. srpna 2016 v 23:45 | Jitka |  Zdraví
Každá nemoc má svůj základ v naší nespokojenosti. Jsou to naše pocity, emoce, zkušenosti a způsob myšlení, které se podílejí na stavu našeho fyzického těla (o tom, jak moc ovlivňují psychiku nemluvě).

Proč jsme často nespokojení většinou víme. Po celý život máme určité potřeby, ale také přání, tužby a sny, které se v průběhu našeho života mění. Všichni se chceme mít lépe, být úspěšní a dosáhnout svého. Když se nám vše daří tak jak chceme, je psychika vyrovnaná a i naše tělo je spokojené. Pokud se však naše představy nenaplňují, jsme netrpěliví, často nás ovlivňují emoce a přestáváme si věřit. Pokud k tomu přidáme své vzpomínky na minulé neúspěchy a negativní zkušenosti z naší rodiny nebo od našich známých, velmi rychle ztrácíme víru ve své schopnosti, ztrácíme motivaci k dosažení svého cíle. Když se nedaří ve více oblastech našeho života, nejsme si ani schopni uvědomit, jak se točíme v myšlenkách v kruhu a nevidíme možná řešení. Je jedno o jakou oblast/i našeho života jde. Bez radosti a spokojenosti ztrácí i naše tělo sílu a pak už je jen krůček k nemoci. Říkáte si často mě zas bolí záda, za krkem, špatně spím, mám žaludek jak na vodě, stále se vrací chřipky,..? Potom je třeba se zamyslet, jestli není čas něco s tím udělat. Pokud už je Vaše tělo nemocné a přibývá neduhů a léků, pak je nejvyšší čas to řešit.

I lékařská věda dnes už přiznává, že většina nemocí souvisí s naší psychikou. Nervová soustava prochází celým tělem a ovlivňuje jeho chování. A když se necítíme dobře po těle, naše pocity se ještě zhorší a nenálada prohloubí. Indikátorů v našem těle je mnoho a všechny nás upozorňují, ale my je často neslyšíme a tak se z našich malých bolestí stávají velké a vleklé. S nemocí je to pak stejné.

Pokud chcete, pomohu Vám vyřešit Váš zdravotní problém. Najdeme spolu i příčinu Vaší nespokojenosti a jejím odstraněním můžeme zlepšit zdraví ve Vaší rodině a Váš život se změní k lepšímu.

Kontakt pro případné zájemce: 704 033 260

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama